Artykuły

Kraków. Dzień Dziecka w Teatrze im. Słowackiego

W dniu 1 i 2 czerwca, z okazji Dnia Dziecka zapraszamy naszych małych widzów na spektakl "Kwiat paproci". Spektakl będzie również możliwy do odbioru dla osób z niepełnosprawnością wzroku za pomocą audiodeskrypcji.

Maria Wojtyszko i Jakub Krofta - specjaliści od nowoczesnych w formie i mądrych w wyrazie bajek teatralnych - opowiadają tym razem historię Stanisława, który nieśmiertelności szuka w sztuce, w malarstwie, w teatrze. Konkretnie w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Oraz baśniową historię Stasia, chłopca który przedwcześnie stracił mamę i który - w pogoni za nieśmiertelnością - próbuje odnaleźć mityczny kwiat paproci.

W tym pięknym wizualnie iskrzącym się od absurdalnego humoru przedstawieniu spotykają się postaci historyczne z baśniowymi, tradycyjne techniki lalkowe z najnowocześniejszymi projekcjami, a kurtyna Siemiradzkiego z kurtyną Wyspiańskiego.

*

"Kwiat paproci" - 1 i 2 czerwca, godz. 12:00 i 15:00

Bilet na spektakl w cenie 28 zł dla dziecka.

**

Kwiat paproci tłumaczony na Polski Język Migowy

31 maja o godz. 9:00

Spektakl będzie również możliwy do odbioru dla osób z niepełnosprawnością wzroku za pomocą audiodeskrypcji.

To nie będzie jednorazowe przedsięwzięcie! Chcemy, aby w naszym Teatrze regularnie odbywały się spektakle dostępne dla wszystkich.

Na wydarzenie dostępne dla Wszystkich zapraszamy wspólnie z Oddziałem Małopolskim PFRON, z którym przygotowaliśmy niespodziankę dla najmłodszych widzów!

Wszystkich zainteresowanych, którym nie uda się być z nami 31 maja zapraszamy już 2 czerwca 2019 r. o godzinie 12:00 - odbędzie się kolejny spektakl "Kwiat paproci" z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji