Artykuły

Białystok. Wiosenna promocja w Teatrze Dramatycznym

Z okazji zbliżającego się pierwszego dnia wiosny, Teatr im. Węgierki przygotował niespodziankę. Tylko w czwartek (21 marca) widzowie będą mogli kupić bilety na spektakl "Zemsta" 50% taniej.

Premiera przedstawienia w reżyserii Henryka Talara odbyła się w lutym 2018 roku. Reżyserowi zależało na tym, aby jego Fredro był zgodny z literą utworu, ale duchem bardzo współczesny. Główne męskie role grają w przedstawieniu kobiety, które brawurowo poradziły sobie z powierzonymi im zadaniami aktorskimi. "Zemsta" zaskoczyła widzów i otrzymała pozytywne oceny recenzentów. We wrześniu 2018 przedstawienie było prezentowane na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Talia w Tarnowie, a w lutym - dwukrotnie - na 20. edycji festiwalu "Bharat Rang Mahotsav" w Indiach.

Spektakl można zobaczyć już w najbliższy weekend: 23 i 24 marca o 17.00. W przedstawieniu grają: Danuta Bach, Arleta Godziszewska, Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Ewa Palińska, Jolanta Skorochodzka, Urszula Szmidt i Patryk Ołdziejewski.

Promocyjne bilety dostępne będą w najbliższy czwartek w kasie teatru (w godz. od 14.00 do 20.00 oraz od godziny 8.00 do północy w sprzedaży online: https://bilety.dramatyczny.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji