Artykuły

Warszawa. "Zaduszki z Artystami" w kościele na Służewiu

"Zaduszki z Artystami" odbędą się we wtorek wieczorem w kościele św. Dominika na warszawskim Służewiu. Wystąpią m.in. Paweł Domagała, Halina Frąckowiak, Natalia Kukulska, Katarzyna Cerekwicka, Olga Szomańska, Marika.

"Zapraszamy na Zaduszki z Artystami, które już od kilku lat odbywają się w listopadzie w naszym dominikańskim kościele na warszawskim Służewie. Chcemy spotkać się, aby wspominać i modlić się za tych, którzy juz odeszli - zarówno za naszych bliskich i przyjaciół, jak i za ludzi kultury, sztuki, życia publicznego" - napisano na stronie wydarzenia.

W tym roku, na koncercie wystąpią Paweł Domagała, Mateusz Ziółko, Halina Frąckowiak, Natalia Kukulska, Katarzyna Cerekwicka, Olga Szomańska, Marika, Darek Malejonek, Rafał Brzozowski, Kinga Baranowska, Przemysław Babiarz, Adam Woronowicz, Full Power Spirit, Małgorzata Szarek, Anna Daniłowska, Mieczysław Jurecki, Marek Piekarczyk, Grzegorz Wilk. Artystom akompaniował będzie dyrektor muzyczny wydarzenia, pianista Tomasz Filipczak. Koncert poprowadzą Agata Wolna i Tomasz Wolny.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, spotkanie ma charakter charytatywny - odbędzie się zbiórka na ośrodek organizacji pozarządowej HAART, który pomaga ofiarom handlu ludźmi w Kenii. Organizacja HAART została założona przez misjonarzy i aktywistów społecznych pod kierownictwem Radosława Malinowskiego, który od 14 lat mieszka i pracuje w Afryce. Jak podają organizatorzy "fundusze uzbierane pomogą w rehabilitacji ofiar handlu ludźmi - szczególnie dzieci i w przywróceniu im wolności, szansy na przyszłość, a co za tym idzie - godności ludzkiej".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji