Artykuły

Kielce. "Trzy sypialnie" Teatru Kwadrat w KCK

Marek Siudym, Ewa Ziętek i Paweł Małaszyński wystąpią na scenie KCK w spektaklu "Trzy sypialnie". Przedstawienie w reżyserii Andrzeja Nejmana będzie można zobaczyć 6 października o godz. 16 lub 19.15.

Małżeństwo Olafa i Bożeny przechodzi kryzys, dlatego obydwoje szukają wsparcia wśród najbliższych przyjaciół, a także dalszych znajomych, a nawet zupełnie obcych ludzi. Ich konflikt nie pozostaje bez wpływu na te związki. Dlatego pojawienie się pary na spotkaniu towarzyskim od początku wróży katastrofę. Zwłaszcza że wśród zaproszonych gości jest dawna miłość Olafa, z której odejściem nigdy się nie pogodził.

Czy młode związki przetrwają najazd skupionych na sobie egocentryków? I czy przyjaciołom uda się uratować wzajemne relacje? Odpowiedź na te pytania w sobotę na scenie KCK. Oprócz Marka Siudyma, Ewy Ziętek i Pawła Małaszyńskiego wystąpią młodzi aktorzy - Olga Kalicka i Marcin Lewandowski.

Prapremiera "Farsy na trzy sypialnie" odbyła się w 1975 roku w Scarborough. W Kielcach przedstawienie w reżyserii Andrzeja Nejmana będzie można zobaczyć o godz. 16 lub 19.15. Bilety kosztują od 75 do 125 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji