Artykuły

Kielce. Wybierz najlepszych aktorów i spektakl

25 czerwca rozpoczął się po raz 26, plebiscyt o "Dziką Różę". Widzowie wybiorą w nim najlepszych aktorów oraz najciekawszy spektakl kończącego się sezonu w teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.

Dzika Róża jest podsumowaniem sezonu teatralnego 2017/2018. W czasie pięciu dni zostaną zaprezentowane wszystkie premiery: od Rasputina Jolanty Janiczak i Wiktora Rubina, przez "Ciemności" w reżyserii Moniki Strzępki a także "Świętoszka" zrealizowanego przez Ewę Rucińską. Całość, rozpocznie najnowszy spektakl Mai Kleczewskiej "Jak wam się podoba", który swoją premierę będzie miał w sobotę - 16 czerwca. Swoich ulubieńców będą mogli wybrać czytelnicy Echa Dnia. Głosowanie rozpoczęło się 25 czerwca. ZAGŁOSUJ!

Podobnie jak w latach poprzednich widzowie mogą otrzymać bezpłatne bilety. Warunkiem jest okazanie kuponu, który od 25 czerwca publikować będzie Echo Dnia. Kupon można każdorazowo wymienić na jeden bilet. Codziennie pierwsze 6 osób z kolejki otrzyma od teatru bilety na galę finałową plebiscytu.

Widzowie mogą głosować od 25 do 30 czerwca metodą tradycyjną, poprzez wrzucenie wypełnionego kuponu do urny w teatrze (każdy ma prawo do jednego głosu) lub przez teatralnego Facebooka. Urna do głosowania będzie dostępna w kasie teatru od godziny 10 do 18 a także we foyer od godziny 18 do pół godziny po zakończeniu każdego spektaklu.

Zwycięzców plebiscytu poznanym na gali 1 lipca, poprowadzi ja jak rok temu Krzysztof Łobodziński. Gwiazda wieczoru będzie Krzysztof Zalewski-Brejdygant, znany także jako Zalef - polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji programu Idol. Członek zespołów Japoto i Muchy.

Organizacja plebiscytu kosztuje ok. 100 tys. zł, Urząd Miasta Kielce przekazał na ten cel 10 tys. zł.

PROGRAM:

PONIEDZIAŁEK (25 czerwca), godzina 19.00

Spektakl: "Jak wam się podoba" [na zdjęciu], reżyseria: Maja Kleczewska

WTOREK (26 czerwca), godzina 19.00

Spektakl: "Rasputin", reżyseria: Wiktor Rubin

ŚRODA (27 czerwca), godzina 19.00 Spektakl: "Ciemności", reżyseria: Monika Strzępka

CZWARTEK (28 czerwca), godzina 19.00 Spektakl: "1946", reżyseria: Remigiusz Brzyk

PIĄTEK (29 czerwca), godzina 19.00 Spektakl: "Prędko, prędko...", reżyseria: Mikołaj Grabowski

SOBOTA (30 czerwca), godzina 19.00 Spektakl: "Świętoszek", reżyseria: Ewa Rucińska NIEDZIELA (1 lipca) Gala Finałowa

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji