Artykuły

Warszawa. Pożegnanie sezonu w Teatrze Baj

Teatr Baj zaprasza 21 czerwca o godz. 10.00 na spektakl "Ja, Maluch i morze", który zakończy sezon. Bilety w specjalnej cenie 15 złotych.

Czujecie powiew wakacji na twarzy? My już troszeczkę tak. Zapraszamy dzieci i nauczycieli na oficjalne Pożegnanie sezonu teatralnego 2017/2018, który był pierwszym sezonem Baja w Podróży. Odbędzie się ono 21 czerwca na Scenie na Głębockiej 66.

Zagramy nasz najnowszy spektakl "Ja, Maluch i morze" w reżyserii Marka Zákostelecký - uznanego i cenionego czeskiego reżysera. Przedstawienie opowiada o wakacyjnej podróży nad morze, więc jest świetnym wprowadzeniem w letni czas.

Po przedstawieniu dzieci będą mogły porozmawiać z główną bohaterką spektaklu, nauczyć się tańca meduz oraz spotkać się oko w oko z ośmiornicą.

Zapraszamy na spektakl i animacje!

O SPEKTAKLU:

Morza nie da się opowiedzieć. Każdy musi odkryć je sam. Najlepiej z wyobraźnią i wielką ciekawością - wtedy można dotrzeć najgłębiej i zobaczyć, co znajduje się pod powierzchnią, a nawet na dnie. I wtedy będzie to nasze własne, najwłaśniejsze morze. czytaj więcej

21 czerwca, godzina 10.00

Dla wszystkich od 4 lat

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji