Artykuły

Warszawa. Majówka w Och-Teatrze

Och-Teatr gra codziennie, także w długi weekend majowy. Zespół zaprasza na spektakle: "Bal manekinów" (1-3 maja), "Nareszcie w Dudapeszcie" (2-3 maja) i "Casa Valentina" (4-6 maja).

BAL MANEKINÓW odbywa się w ciągu jednej karnawałowej nocy, gdy ożywają manekiny i spełniają swoje marzenia. Spektakl reżyseruje Jerzy Stuhr, a na scenie m.in. Maciej Stuhr, Nina Minor, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Deskur, Andrzej Dębski, Jędrzej Taranek. Premiera spektaklu już 27 kwietnia!

NARESZCIE W DUDAPESZCIE Krzysztofa Daukszewicza to autorski, aktualizowany na bieżąco, program satyryczny, opisujący wydarzenia polityczne.

Brawurowa obsada spektaklu CASA VALENTINA (na zdjęciu) - m.in. Maria Seweryn, Piotr Machalica, Rafał Mohr, Cezary Żak - zaprosi Państwa do małego pensjonatu w górach Catskills w USA. To tam, w latach 60. było miejsce, dokąd przyjeżdżali mężczyźni, którzy ubierali się jak kobiety. Ricie i George'owi (alias Valentinie) udało się stworzyć warunki, w których przebrani mężczyźni - na co dzień stateczni ojcowie i mężowie - czuli się bezpiecznie. Tu mogli poczuć się w zgodzie ze sobą i ze swoim kobiecym alter ego.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia majówki w Och-Teatrze!

Przypominamy, że nasze kasy czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od 12:00 (tel. 22 589 52 00, bilety@ochteatr.com.pl), bilety można kupić także online.

Godziny pracy kas w okresie majówki: od 28 kwietnia do 6 maja od godz. 12:00 do rozpoczęcia spektaklu, za wyjątkiem 1 i 3 maja - do kas zapraszamy od godz. 14:00.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji