Artykuły

Płock. "Szalone nożyczki" z Ibiszem w PSM

"Nożycowe szaleństwo" ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa.

Przedstawienie w Płocku będzie miało miejsce 15 kwietnia o godzinie 17.00. Aktorzy zaprezentują się na deskach auli Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23.

Punktem wyjścia tej znakomitej historii jest kultowy i uwielbiany scenariusz, cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje!

Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę... KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! Wtedy do akcji wkracza - UWAGA!... - Widz!!!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata!

Obsada: Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek, Urszula Dębska/Joanna Kupińska, Leszek Stanek, Dominika Gwit, Alan Andersz, Maciej Wilewski/Michał Piróg.

Bilety na to przedstawienie można nabyć w: Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9 A. tel. 24 366 43 50; Centrum Informacji Turystycznej, ul. Plac Stary Rynek 8, tel. 24 367 19 44; a także za pomocą internetu: kupbilecik. pi, biletyna.pl. Bilety grupowe - informacje - rezerwacje pod telefonem 515 400 723, rezerwacje: info@koncertartex. com.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji