Artykuły

Kraków. Jak Dawid Ogrodnik przez teatr nogę sobie złamał

Dawid Ogrodnik, który pojawił się na scenie krakowskiego teatru Barakah w najnowszej premierze "Dzieci z dworca ZOO" w reżyserii Sebastiana Oberca, zszedł w dość zaskakujących okolicznościach. I to w trakcie premierowego spektaklu.

W pewnym momencie, grając zresztą sceną w towarzystwie szefowej teatru, Any Nowickiej, po prostu - wskutek dość nieszczęśliwego wypadku - złamał nogę w trakcie "upadania na deski".

Co najciekawsze, Ogrodnik pojawił się w przedstawieniu Sebastiana Oberca w roli Ace, znanego ze słynnej książki "My, dzieci z dworca ZOO" autorstwa Christine F., opowiadającej o egzystencji berlińskich

narkomanów. Bohater mówi w pewnym momencie "Gdybym zaaplikował sobie złoty strzał, nie wzywaj karetki, pozwól mi umrzeć". Jak się domyślacie, to właśnie był moment, w którym doszło do wypadku. Wyobraźcie sobie miny publiczności, gdy pod teatrem pojawiła się karetka. Zwłaszcza, że cały spektakl pomyślany jest jako przekraczanie granicy między sceną a widownią. Wielu więc zastanawiało się, czy to wypadek czy jednak sytuacja sceniczna.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji