Artykuły

Pro domo sua, czyli czym jest e-teatr

Kiedy 18 października 2004 roku ruszył nasz wortal, pisaliśmy, że chcielibyśmy, aby był "najbardziej aktualnym i kompleksowym miejscem informacji o polskim teatrze". Dziś wiemy, że rzeczywiście jest.

I że nie ma na świecie podobnego wehikułu, który zamienia bieżące informacje o wydarzeniach, artykuły, recenzje, wpisy na blogach, elektroniczne media na wirtualne archiwum, które nie selekcjonuje, nie hierarchizuje i nie wyklucza. Przeglądamy dla naszych czytelników ponad 400 tytułów gazet i periodyków, kilkadziesiąt portali i blogów, w poszukiwaniu teatralnych tematów. Wortal e-teatr, będący przestrzenią prezentowania różnorodnych punktów widzenia, optyk, zdań, polemik i dyskusji, podpisanych imieniem i nazwiskiem autorów, z podaniem źródła, z którego pochodzą, jest o wszystkich i dla wszystkich. Nie dajemy żadnych komentarzy. Tak rozumiemy nasze redakcyjne zadania.

Publikujemy dane adresowe i repertuary wszystkich teatrów, programy festiwali i anonse o wydarzeniach jednorazowych. Mamy w ciągu roku 5 930 437 unikalnych użytkowników z Polski i 446 144 z zagranicy.

Wyjaśnienie to publikujemy szczególnie dla Biura Prasowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w związku z wywiadem udzielonym 20 października przez pana premiera Piotra Glińskiego, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Dziennikowi Gazecie Prawnej", który również opublikowaliśmy.

Redakcja wortalu e-teatr:

Danuta Labijak

Monika Brand

Ewa Prokopczuk

Katarzyna Skręt

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji