Artykuły

Świnoujście. Warsztaty Living Space Theatre

W najbliższy poniedziałek i wtorek wczasowicze i mieszkańcy mogą wziąć udział w warsztatach tanecznych, a w środę wystąpić na scenie w spektaklu "Kaj Dzias".

Organizatorzy FAMY zapraszają na warsztaty Living Space Theatre, które odbędą się 21 i 22 sierpnia w Świnoujściu. Zwieńczeniem, a zarazem motywem przewodnim warsztatów, jest opracowanie fragmentu spektaklu "Kaj Dzias" i zaprezentowanie go wraz z jego twórcami 23 sierpnia podczas Festiwalu FAMA. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania i doświadczenia. Mile widziani są wszyscy w wieku od 15 do 99 roku życia.

Czekają na ciebie

Zajęcia skierowane są do osób, które są zaciekawione tańcem współczesnym, śpiewem, improwizacją taneczno-aktorską oraz połączeniem ruchu z głosem, ale przede wszystkim dla osób, które są otwarte na nowe doświadczenia. Są okazją do poznania i rozwinięcia swoich umiejętności tanecznych i aktorskich, jak i do wystąpienia przed publicznością podczas spektaklu.

To cię czeka

Warsztat tańca współczesnego rozgrzewka; ćwiczenia z wykorzystaniem zasad tańca współczesnego; improwizacja indywidualna i grupowa inspirowana tańcem cygańskim; nauka choreografii; warsztat emisji głosu praca nad oddechem, rozluźnieniem oraz nad głosem w mówieniu i śpiewaniu; nauka pieśni cygańskiej; połączenie śpiewu i tańca opracowanie sceny spektaklu; próba z aktorami, tancerzami i muzykami na scenie; wieczorny spektakl.

Pod ich okiem

Warsztaty prowadzi troje aktorów zespołu Living Space Theatre. A konkretnie:

Grzegorz Łabuda - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, laureat wielu konkursów międzynarodowych.

Jakub Margosiak - założyciel Living Space Theatre, absolwent wydziału aktorskiego PWST w Krakowie oraz wolny słuchacz na wydziale Teatru Tańca w Bytomiu.

Anna Mikuła - współzałożycielka Living Space Theatre. Absolwentka PWST Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu.

Zainteresowani mogą dzwonić, tel.: 663 216 016,

lub mail: j.margosiak@livingspacetheatre.com

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji