Artykuły

Tychy. Do Teatru Małego za 500 groszy

W ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji "Bilet do teatru za 500 groszy", Teatr Mały Tychy zaprasza 13 maja na spektakl "Koziołek Matołek i jego przygody" w reż. Tomasza Banasika agencji artystycznej Prym Art z Katowic.

Muzyczna bajka pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych. Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.

Spektakl jest oparty na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza.

***

Scenariusz i reżyseria: Tomasz Banasik

Organizator: Teatr Mały Tychy

Czas trwania: 60 min.

"Spektakl grany w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji "Bilet do teatru za 500 groszy", która finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Bilety (w cenie 500 groszy) do nabycia w kasie Teatru Małego wyłącznie w dniu przedstawienia (13 V 2017). Tego dnia kasa czynna od godz. 10:00."

--

13.05 /sobota/

godz. 16.00

"KOZIOŁEK MATOŁEK I JEGO PRZYGODY" - Prym Art z Katowic

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji