Artykuły

Lublin. Bilet do teatru za 500 groszy

13 maja po raz kolejny będziemy świętować Dzień Teatru Publicznego, w tym dniu oraz przez kolejny tydzień w całej Polsce będzie można obejrzeć przedstawienia za jedyne 500 groszy. W Teatrze im. Osterwy 13 maja o godz. 19:00 zagrany zostanie spektakl "Seks nocy letniej".

Akcja komedii Seks nocy letniej Woody'ego Allena rozgrywa się nieopodal Nowego Jorku na początku XX wieku. W spokojnej wiejskiej scenerii mieszkają domorosły wynalazca Andrew i jego bogobojna żona Adrian - małżeństwo z krótkim stażem, ale sporym bagażem problemów seksualnych. Ich niezbyt udane życie prywatne odmienia jeden wakacyjny weekend. Małżonkowie goszczą u siebie dwie znajome pary: lekarza Maxwella i otwartą na nowe znajomości uroczą pielęgniarkę Dulcy oraz filozofa Leopolda i jego młodą narzeczoną Ariel. Okazuję się, że wystarczy kilka chwil, żeby porzucić pruderyjne zachowanie i oddać się całkowicie namiętności drzemiącej w każdym z bohaterów. Za sprawą czaru letniej nocy oraz z pomocą leśnych chochlików, widzowie są świadkami niespodziewanego obrotu spraw i zaskakującego finału przedstawienia!

13 maja o godz. 19:00 spektakl Seks nocy letniej będzie grany w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji "Bilet do teatru za 500 groszy", która finansowana jest z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Sprzedaż biletów za 500 groszy odbywać się będzie 13 maja od godz. 10:00 wyłącznie w kasie teatru. Jedna osoba może kupić maksymalnie 2 bilety.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji