Artykuły

Toruń. "Napis" u Horzycy za 500 groszy

Teatr im. Horzycy bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Bilet do Teatru za 500 groszy". Z tej okazji, 18 maja, proponuje widzom bilety na spektakl "Napis" w reż. Pawła Paszty w tej cenie. Sprzedaż ruszy 13 maja od godz. 10 w Kasie Teatru w głównym budynku.

W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodzony będzie już po raz trzeci. Pomysł tego święta zrodził się 2015 roku, kiedy teatr publiczny w Polsce - a więc teatr dostępny i mówiący w imieniu każdego - obchodził 250-lecie swojego istnienia.

W akcji "Bilet do teatru za 500 groszy" z okazji Dnia Teatru Publicznego weźmie udział 87 teatrów z 38 polskich miast. Sprzedaż biletów za okrągłe 5 złotych - prowadzona tylko w kasach teatrów - rozpocznie się 13 maja.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich granych w ramach akcji spektakli dostępne będą na przygotowanej z tej okazji stronie-kalendarzy www.dzienteatrupublicznego.pl oraz na stronie Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.

Nasz Teatr także bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Bilet do Teatru za 500 groszy". Widzom proponujemy najnowszą majową premierę - spektakl "Napis" w reżyserii Pawła Paszty. Bilety w cenie 500 groszy dotyczą spektaklu granego 18 maja o godz. 19.00.

Sprzedaż biletów na ten spektakl ruszy 13 maja od godz. 10.00 w Kasie Teatru w głównym budynku. W ramach akcji jedna osoba będzie mogła kupić dwa bilety na spektakl. Szczegółowych informacji na temat akcji udziela Biuro Obsługi Widzów - tel. 56 622 55 97, 56 654 90 74.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji