Artykuły

Gdańsk. Warsztaty z emisji głosu na ASP

Ostatnim akcentem działań na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w ramach ogólnopolskiego projektu "Dotknij Teatru" będą warsztaty "Jak świadomie panować nad głosem?", prowadzone przez Annę Kondek 1 kwietnia.

Zajęcia są bezpłatne i skierowane do młodzieży, studentów i osób dorosłych z Trójmiasta. Świadome panowanie nad swoim głosem to klucz do sukcesu tak na scenie jak przy wystąpieniach publicznych oraz w życiu prywatnym. W jaki więc sposób opanować tremę i mówić w sposób przekonujący, gdy mamy wrażenie, że nie możemy wydobyć z siebie słowa?

Zajęcia poprowadzi Anna Kondek, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku specjalności Dyrygentura Chóralna oraz podyplomowych studiów w Bydgoszczy na specjalności Emisja Głosu. Pracuje w Polskim Chórze Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis (solista- wokalista). Już jako studentka prowadziła m. in. chór dziecięcy w Gdańsku - Matemblewie, obecnie jest dyrygentem Chóru Żeńskiego w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Pracuje również jako nauczyciel przedmiotów muzycznych.

***

Jak świadomie panować nad głosem? Bezpłatne warsztaty z emisji głosu.

1 kwietnia, godz. 12

Duża Aula, Akademia Sztuk Pięknych, Targ Węglowy 6 (wejście od ul. Tkackiej), 80-836 Gdańsk.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji