Artykuły

Łódź. "Ziemia obiecana" w promocji

7 listopada można kupić bilet na "Ziemię obiecana" w wyjątkowej cenie 25 zł. Sprzedaż biletów w kasach Teatru Wielkiego w godz. 15:30-19:00 oraz online w godz. 16:00-22:00.

ZIEMIA OBIECANA Graya Veredona to głęboko poruszający spektakl, poświęcony tożsamości kulturowej Łodzi. Nowozelandzki choreograf zauroczony miastem, filmem Andrzeja Wajdy i powieścią noblisty Reymonta stworzył jedyny i niepowtarzalny balet. Poznajemy historię Anki, nieszczęśliwie zakochanej w Karolu, jego romans z Lucy Zukerową, intrygi konkurentów, prostackiego Müllera. Głównym bohaterem spektaklu pozostaje jednak miasto, a przede wszystkim bezimienni twórcy jego potęgi: tkaczki, farbiarze, łódzcy robotnicy.

18 listopada 2016, godz. 18:30

19 listopada 2016, godz. 18:30

26 listopada 2016, godz. 18:30

AKCJA PROMOCYJNA KOCHAMY PONIEDZIAŁKI

Dzięki akcji KOCHAMY PONIEDZIAŁKI można kupić bilety do Teatru Wielkiego w niższej cenie. Jak to zrobić? To proste!

Wystarczy śledzić naszą stronę oraz wpisy na teatralnym profilu Facebook. Znajdą tam Państwo informację, kiedy i od której godziny warto zarezerwować sobie czas, by przyjść do Teatru po bilety lub zrobić zakupy online. Z treści wpisu dowiedzą się Państwo również, który spektakl Teatru Wielkiego został objęty promocją i ile kosztują bilety. Przypominamy, że oferta jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi promocjami.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji