Artykuły

Goleniów. XIII Zjazd Akademii Teatru Alternatywnego

W dniach 14-18 września w Teatrze Brama w Goleniowie odbędzie się XIII Zjazd Akademii Teatru Alternatywnego. Zajęcia poprowadzą Marek Waszkiel i Marek Chodaczyński. Zjazd ATY połączony będzie z jubileuszem XX-lecia Teatru Brama oraz z XV Goleniowskimi Spotkaniami Teatralnymi BRAMAT.

Akademia Teatru Alternatywnego to projekt wszechstronnej, interdyscyplinarnej i nieformalnej edukacji teatralnej skierowany do liderów alternatywnych zespołów teatralnych działających aktywnie w swoich lokalnych środowiskach. To platforma rozwoju, wymiany doświadczeń oraz dialogu z mistrzami kilku pokoleń teatru niezależnego z Polski i ze świata. W trakcie 2016 roku słuchacze Akademii uczestniczą również w najważniejszych przedsięwzięciach teatralnych Europejskiej Stolicy Kultury, w tym w Olimpiadzie Teatralnej.

XIII Zjazd Akademii odbędzie się w dniach 14-18 września 2016 roku w siedzibie Teatru Brama w Goleniowie. Zajęcia poprowadzą Marek Waszkiel i Marek Chodaczyński z Unii Teatr Niemożliwy. Zjazd ATY połączony będzie z jubileuszem XX-lecia Teatru Brama oraz z XV Goleniowskimi Spotkaniami Teatralnymi BRAMAT.

Akademia stanowi kontynuację Akademii Teatru Alternatywnego zrealizowanej w 2012 roku przez Teatr Brama w Goleniowie i Ośrodek Teatralny Kana w Szczecinie i jest realizowana w ramach programu Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016.

Organizatorzy: Teatr Kana (Szczecin), Teatr Brama (Goleniów) oraz Instytut im. Jerzego Grotowskiego (Wrocław)

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji