Artykuły

Kielce. Koltés wg Rychcika za 400 groszy

W Teatrze im. Żeromskiego w Kielcach, w ramach akcji "Bilet za 400 groszy" będzie można zobaczyć "Samotność pól bawełnianych" Bernarda-Marie Koltésa w reżyserii Radosława Rychcika.

21 maja teatry publiczne w całej Polsce zagrają swoje spektakle w ramach organizowanej już po raz drugi akcji biletu za grosze. W ubiegłym roku jego cena (250 groszy) nawiązywała do okrągłej rocznicy istnienia teatru publicznego w Polsce. W tym roku odwołuje się z kolei do rocznicy śmierci dramatopisarza wszechczasów - Williama Shakespeare'a. Bilety w specjalnej cenie 400 groszy (4 zł) będzie można kupić tylko w kasach teatrów. Jedna osoba może kupić max. 2 bilety. Sprzedaż rozpocznie się 14 maja.

W Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, w ramach akcji "Bilet za 400 groszy" będzie można zobaczyć "Samotność pól bawełnianych" Bernarda-Marie Koltésa w reżyserii Radosława Rychcika.

Akcja "Bilet za 400 groszy" jest akcją ogólnopolską, finansowaną ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji