Artykuły

Słupsk. Spektakle w Nowym Teatrze za 400 groszy

Dwa spektakle: "Ulica" oraz "Z głębokiej otchłani wołam" objęte zostaną 21 maja specjalną akcją promocyjną, w której bilety kosztować będą 400 groszy (4 zł).

"GROSZE GRAJĄ ROLĘ" - to hasło, którym pragniemy zachęcić nowych widzów, wraz z Instytutem Teatralnym im. Raszewskiego do włączenia się do akcji "Bilet za 400 groszy".

21 maja nasze dwa spektakle: "Ulica" (na zdjęciu) oraz "Z głębokiej otchłani wołam" objęte zostaną specjalną akcją promocyjną, w której bilety kosztować będą 400 groszy (4 zł).

Działania te kierowane są w szczególności do obywateli, którzy na co dzień rzadko korzystają z oferty teatralnej (także, a może przede wszystkim, ze względu na barierę finansową). Jednym z rezultatów działań ma być pozyskanie nowych widzów i zachęcenie ich do regularnego przychodzenia do teatru.

- sprzedaż biletów na spektakle (grane w dniu 21 maja 2016 r.) rusza o godz. 12.00 w sobotę, 14 maja 2016 r.,

- bilety będą do kupienia wyłącznie w kasie Teatru,

- nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów,

- na spektakle grane w ramach akcji "Bilet za 400 groszy" jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety

- w przypadku zamieszczania informacji w mediach społecznościowych - prosiłabym o hasztagowanie informacji #dzienteatrupublicznego #bilet400groszy oraz #nowyteatrwitkacego

Akcja "Bilet za 400 groszy" finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a jej koordynatorem jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji