Artykuły

Wrocław. "Król swingu" rusza w trasę

Już 8 kwietnia we Wrocławiu premiera musicalu "Król swingu". Kolejne widowiska 9 kwietnia w Szczecinie i 10 kwietnia w Poznaniu.

W "Królu Swingu" zobaczymy plejadę gwiazd, które doskonale znamy z filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka ponownie spotkają się na scenie. Tym razem widzowie będą mogli posłuchać na żywo ich interpretacji kultowych przebojów Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera. Twórcy musicalu przygotowali też niespodziankę - do ekscentrycznego big-bandu dołączył Kuba Badach! W Poznaniu na scenie pojawi się też Wojciech Karolak.

"Król Swingu" to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki i teatru. Gwiazdy, które zobaczymy na scenie są gwarancją doskonałej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie. To również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki. Oczywiście nie zabraknie dużej dawki humoru.

Na widzów czeka musical, który zachwyci doskonałą muzyką w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki - Big Collective Band. Choreografia przygotowana specjalnie dla musicalu nawiązuje do lat pięćdziesiątych XX wieku.

Wrocław, Szczecin, Poznań - to pierwsze przystanki na trasie "Króla Swingu". Premierę musicalu zaplanowano na 8 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, następnie "Króla Swingu" spotkać będzie można 9 kwietnia w Szczecinie (Azoty Arena) i 10 kwietnia w Poznaniu (Hala Widowiskowo- Sportowa Arena). Półtoragodzinny spektakl będzie pełen przebojów. Na żywo usłyszymy między innymi: "I'm Getting Sentimental" , "On the Sunny Side of the Street" , "Chattanooga Choo Choo", czy "I've Got You Under My Skin".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji