Artykuły

Wałbrzych. "Dotknij Teatru" u Szaniawskiego

2 kwietnia od godz. 13 rusza w Teatrze Dramatycznym ogólnopolska akcja "Dotknij Teatru", a w jej ramach m.in. wycieczka za kulisy teatru, udział w próbie, oraz dwa spektakl z niespodzianką.

2 kwietnia br., o godz. 13.00. zapraszamy do Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego

w Wałbrzychu. W ramach ogólnopolskiej akcji "Dotknij Teatru" pokażemy Państwu teatr "od kulis"! Zaczniemy od zwiedzania teatru, zapraszając na wycieczkę, podczas której przedstawimy nasze pracownie, zaplecze produkcyjne spektakli i ludzi, którzy nad przygotowaniem przedstawień pracują. Uczestnicy dowiedzą się m.in. kim jest inspicjent, za co odpowiada maszynista i garderobiana.

Chcemy też Państwu pokazać na żywo, jak tworzy się przedstawienie! Dlatego kluczowym punktem programu będzie udział we fragmencie próby wznowieniowej do spektaklu "Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)", która opatrzona zostanie komentarzem reżyserki - Anety Groszyńskiej.

Zaprosimy także na spektakle, które grać będziemy w weekend: "Męczennicy" (reż. A. Augustynowicz) - 2 kwietnia br. lub "Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)" - 3 kwietnia br. Dla uczestników akcji "Dotknij Teatru" przygotowaliśmy specjalne cenowe niespodzianki!

Projekt "Dotknij Teatru" już po raz siódmy towarzyszy obchodom Międzynarodowego Dnia Teatru. Organizatorami są Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Celem akcji jest stworzenie twórczego spotkania artystów teatru i widzów poprzez różnorodne działania.

***

2 kwietnia 2016 / godz. 13.00 - 15.00 / Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu / Udział bezpłatny / Liczba miejsc ograniczona /

Zgłoszenia: Biuro Współpracy z Publicznością: tel. 74 64 88301 (03)

Na zdjęciu: spektakl "Męczennicy".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji