Artykuły

Bydgoszcz. "Dotknij Teatru" w Operze Nova

Opera Nova zaprasza w dniach 1-3 kwietnia na operę Giuseppe Verdiego "Rigoletto", opowieść o zbrodni i karze, o żądzy zemsty i okrutnej zabawie uczuciami. W ramach ogólnopolskiej akcji "Dotknij Teatru", na spektakl 3 kwietnia, Opera oferuje pulę biletów w specjalnej cenie 20 zł.

W jednej z najsłynniejszych partii barytonowych, tytułowego błazna Rigoletta, wystąpią kolejno: Leszek Skrla i Zenon Kowalski. Jako książę Mantui: Pavlo Tolstoy i Tadeusz Szlenkier. W roli Gildy: Krystyna Nowak i Victoria Vatutina. Jako morderca Sparafucile: Łukasz Goliński i Jacek Greszta. Maddalena: Dorota Sobczak i Małgorzata Ratajczak.

Na operę Verdiego zapraszamy do Opery Nova 1, 2 i 3 kwietnia.

Uwaga: na 3 kwietnia, w ramach ogólnopolskiej akcji "Dotknij teatru" oferujemy pulę biletów w specjalnej cenie 20 zł (jeszcze do nabycia).

Jako ciekawostkę dodajmy, że 3 maja, podczas 23. Bydgoskiego Festiwalu Operowego Opera Wrocławska zaprezentuje kameralną sztukę Ronalda Harwooda pt. "Kwartet", której bohaterowie, emerytowani śpiewacy operowi, wspominają lata dawnych sukcesów scenicznych, wykonując popisowy kwartet "Bella figlia dell'amore" z III aktu "Rigoletta".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji