Artykuły

Już od trzech lat działa Scena Pokój, najmniejszy teatr w Polsce

Scena Pokój, najmniejszy teatr w Polsce, grający jednorazowo dla raptem 13 widzów, obchodzi już trzecie urodziny. Z tej okazji zaprasza na dzień otwarty.

Jego twórcy — Dariusz Starczewski i Anka Graczyk — zapraszają do swej siedziby przy ul. Starowiślnej 55/6 (II piętro) 24 marca w godz. 13-20. Wtedy właśnie, serwując kawę i cynamonowe ciasteczka o kształcie nóg z logo „Sztuki na wynos” (to formacja artystyczna założycieli teatru), będą prezentować swój teatr, opowiadać o spektaklach i planach.

Tego dnia będzie można kupić bilety na kwiecień i maj po niższej cenie (13 sztuk po 13 zł, 13 sztuk po 26 zł), jak i nabyć ręcznie robione „kubki sztuki” (z artystyczną wkładką) z limitowanej serii liczącej, rzecz jasna, 13 sztuk.

Scena Pokój proponuje obecnie cztery spektakle: Postrzał  Ingrida Lausunga, Nie budźcie mnie Bogdana T. Graczyka, ...i zawsze przy mnie stój Tomasza Jachimka oraz Bliżej Patricka Marbera. W planach m.in. Trzy siostry Czechowa oraz Solaris Lema — oba w reżyserii Dariusza Starczewskiego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji