Artykuły

Polkowice. "Lekcje miłości" z Łodzi na "Obliczach Teatru"

Trwają XVIII Polkowickie Dni Teatru "Oblicza Teatru". Już 3 marca kolejny spektakl - "Lekcje miłości" Teatru im. Stefana Jaracza z Łodzi w reż. Rafała Sabary.

Nieprzerwanie od 18 lat odbywa się w mieście bez Teatru i cieszy się ogromną popularnością. Bilety rozeszły się ciągu kilku dni. Tradycyjnie plakat na tegoroczną edycję przygotował Leszek Mądzik i jest to 12 plakat przygotowany przez tego znanego twórcę i założyciela Sceny Plastycznej KUL dla polkowickiego festiwalu. W tym roku Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją objęła znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna - Marta Lipińska.

Już 3 marca kolejny spektakl - "Lekcje miłości" Teatru im. Stefana Jaracza z Łodzi w reż. Rafała Sabary z udziałem Matyldy Paszczenko, Barbary Marszałek, Agnieszki Skrzypczak, Marka Kałużyńskiego i Mileny Lisieckiej.

"Lekcje miłości" Iriny Waśkowskiej to przesycone uczuciami ludzkie historie, które mogłyby spotkać każdego z nas. Trudne, czasem toksyczne relacje rodzicielskie, ekstremalne emocje i bunt wobec kolei losu. Jednak wbrew konfliktom, na przekór krzywdom i rozczarowaniom trzeba szukać porozumienia. W lekcjach miłości wszyscy mamy zaległości. Pocieszające, że na naukę nigdy nie jest za późno.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji