Artykuły

Częstochowa. Viola Arlak i Tadeusz Chudecki w komedii o miłości

Człowiek nie może żyć bez miłości: chce kochać i być kochanym. Taki właśnie przekaz ma spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety", który można zobaczyć w środę 21 października o godz. 19 w częstochowskim Klubie Politechnik. Na scenie dwójka znakomitych aktorów: Viola Arlak i Tadeusz Chudecki.

Tadeusza Chudeckiego znamy z wielu ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Grał m.in. Kędzierzawego w "Godzinie W", był Krzysztofem w "Urodzinach młodego warszawiaka", wachmistrzem w "C.K. Dezerterach", a ostatnio szefem Wedla w głośnym "Mieście 44". Ogromną popularność przyniosła mu rola Henia z serialu "M jak miłość". Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktor jest również autorem kilku książek podróżniczych. Z kolei Violę Arlak zna chyba każdy fan serialu "Ranczo". Oglądaliśmy ją także w takich produkcjach jak "Dzień świra", "Obywatel" czy "Dzień kobiet"

Premiera spektaklu (autorem jest Siemion Złotnikow) odbyła się we wrześniu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. - To fantastyczna komedia, o tym, że człowiek nie może żyć bez miłości. Każdy przecież walczy o to, by kochać i być kochanym. Viola Arlak gra Ninę, matkę samotnie wychowującą dziecko. Ja jestem samotnikiem Wiktorem. Oboje są ludźmi po przejściach - opowiada Chudecki. - Spektakl ukazuje relacje damsko-męskie "w pigułce". Od poszukiwań miłości, przełamywanie nieśmiałości, stawianie pierwszego kroku, po pierwsze uniesienia, wybuchy namiętności, niedopowiedzenia, które prowadzą do różnych zabawnych sytuacji - dodaje.

Bilety na spektakl w Klubie Politechnik (al. Armii Krajowej 23/25) kosztują od 20 do 70 zł. Można je kupić za pośrednictwem stron internetowych www.groupon i biletyna.pl, a także w Restauracji "Benedykt" (przy ul. Szymanowskiego 1).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji