Artykuły

Płock. Zelenka na afiszu Teatru Szaniawskiego

"Opowieści o zwyczajnym szaleństwie" Petra Zelenki to nowy spektakl, który obejrzymy w płockim Teatrze Dramatycznym. Swoją premierę będzie miał w sobotę o godz. 19.

To jedna z najgłośniejszych czeskich sztuk współczesnych. Wyreżyserował ją Marek Mokrowiecki, dyrektor teatru w Płocku. Przedstawia groteskowy obraz zagubionych ludzi, borykających się z codziennością i problemami, które starają się za wszelką cenę rozwiązać. Jednak ich sposoby na radzenie sobie z życiem przyprawiają zarazem o śmiech, jak i o współczucie.

Bohaterem sztuki jest 36-letni Piotr, zagubiony w zwykłej rzeczywistości, który żyje z dnia na dzień. Niedawno zostawiła go ukochana, szef firmy, w której pracuje Piotr, opowiada podwładnym o swych pedofilskich zainteresowaniach, a matka bohatera cierpi za cały świat.

Bilety na premierę kosztują 50 zł, później będą w cenie 35 i 25 zł. A my mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenia na sobotnią premierę. Odpowiedzcie na pytanie: Który płocki aktor zagra głównego bohatera - Piotra? Na maile (listy@plock.agora.pl) czekamy w piątek równo o godz. 14. Napiszcie w nich swoje imię, nazwisko i nr telefonu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji