Artykuły

Katowice. Warsztaty i casting ŚLPT w Pałacu Młodzieży

Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru informuje o dwóch nadchodzących wydarzeniach: naborze na Warsztaty Mistrzowskie oraz o castingu do spektaklu "ŚLPT" w reż. Katarzyny Pawłowskiej z Teatru Porywacze Ciał.

1. Warsztaty Mistrzowskie

Tym razem warsztaty poprowadzą - Joanna Holcgreber, Tetiana Oreszko

Nabór trwa do 16.09 do 21.09, zgłoszenia należy wysyłać na adres slpt@szafagra.org

Temat warsztatów: "Wzajemność, muzyczność, cheironomia - techniki aktorskie w Teatrze "Gardzienice""

Sesja warsztatowa obejmować będzie prezentacje muzyki, działań aktorskich, fragmentów filmowych rejestracji spektakli Teatru "Gardzienice" oraz praktyczne ćwiczenia z ciałem i głosem odwołujące się do źródeł antycznych (muzyka i ikonografia Antycznej Grecji, fragmenty tekstów).

Celem sesji warsztatowej będzie zapoznanie uczestników z podstawowymi technikami aktorskimi praktykowanymi od lat w Ośrodku Praktyk Teatralnych "Gardzienice", założonym i prowadzonym przez Włodzimierza Staniewskiego.

***

2. CASTING do produkcji "DEXTRAL" w reż. Katarzyny Pawłowskiej

Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru szykuje pierwszą produkcję teatralną! Spektakl "DEXTRAL" przygotowywany będzie pod opieką Katarzyny Pawłowskiej z Teatru Porywacze Ciał. Produkcja powstanie według scenariusza zbudowanego na podstawie autentycznych historii uczestników projektu, którzy zostaną wybrani na castingu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 25 września 2015 o 15:30 do Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26, Katowice).

Szczegóły dotyczące premiery spektaklu podamy Państwu w późniejszym terminie. Tymczasem zapraszamy na CASTING do produkcji "DEXTRAL"!

---

Na zdjęciu: Joanna Holcgreber, Pokaz Cheironomii

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji