Artykuły

Olsztyn. Scena Margines w objeździe

W październiku i listopadzie Scena Margines olsztyńskiego Teatru im. Jaracza zaprezentuje spektakl "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety" w reż. Krzysztofa Popiołka w ramach programu "Teatr Polska". Natomiast "Złoty Smok" w reż. Iwo Vedrala zostanie pokazany 24 września na Festiwalu "Rzeczywistość przedstawiona" w Zabrzu.

"Wojna nie ma w sobie nic z kobiety"

reż. Krzysztof Popiołek

Spektakl "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety" w reżyserii Krzysztofa Popiołka bierze udział w kolejnej edycji programu "Teatr Polska" organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W październiku spektakle będzie można obejrzeć w Nidzicy (12.10), Ostródzie (19.10) oraz Biskupcu (26.10). W listopadzie spektakl zawita do Ełku (09.11), Iławy (16.11) oraz Kętrzyna (23.11).

***

"Złoty Smok"

reż. Iwo Vedral

"Złoty Smok" w reżyserii Iwo Vedrala został zakwalifikowany do części konkursowej XV edycji Festiwalu Dramaturgii Współczesnej "Rzeczywistość przedstawiona" w Zabrzu. Pokaz odbędzie się przedostatniego dnia festiwalu, 24 października 2015 roku.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji