Artykuły

Łódź. Teatr Jaracza gra dziś w Jekaterynburgu

"Lekcje miłości" Iriny Waśkowskiej w reżyserii Rafała Sabary zostaną dziś dwukrotnie zaprezentowane na IX Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Współczesnej Dramaturgii "Kolyada-Plays" w Jekaterynburgu.

24 czerwca, o godz. 18.00 i 21.30, na scenie Teatru Młodego Widza, Milena Lisiecka, Matylda Paszczenko, Agnieszka Skrzypczak i Marek Kałużyński pokażą, że miłość, choć najczęściej trudna i wyniszczająca, jest wartością najwyższą.

Jak rosyjska publiczność odbierze sztukę autorstwa swojej rodaczki w wykonaniu jednego z najlepszych zespołów teatralnych w Polsce? Czy w centrum Polski i za dalekim Uralem kocha się podobnie? Czy sztuka potrafi jednoczyć ponad podziałami?

Wyjazd spektaklu "Lekcje miłości" odbywa się się dzięki współpracy z Culture.pl - flagowej marki Instytutu Adama Mickiewicza, której zadaniem jest promocja Polski i polskiej kultury za granicą. Portal Culture.pl to codziennie aktualizowany serwis informujący o najciekawszych wydarzeniach związanych z polską kulturą na całym świecie. To także największe i najbardziej wszechstronne źródło wiedzy o polskiej kulturze.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji