Artykuły

Kielce. Komedia o miłości z Violą Arlak

"Przyszedł mężczyzna do kobiety", czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością, to wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Zobaczymy w nim aktorkę przez wiele lat związaną z kielecką sceną - Violę Arlak.

Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszednie troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. - Przekonaj się, że to sztuka także o Tobie i że na miłość nie jest nigdy za późno. Może ten spektakl stanie się dla Ciebie pomocą w rozwiązaniu uczuciowych dylematów? - zachęcają twórcy spektaklu.

Zobaczymy w nim aktorkę przez wiele lat związaną z kielecką sceną - Violę Arlak. Razem z nią zagra Tadeusz Chudecki. Oboje wyreżyserowali to przedstawienie. Sztuka zostanie pokazana w sobotę, 13 czerwca, o godzinie 18, w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury. Bilety w cenie 30 złotych, do nabycia w Impresariacie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, telefon: 41-36-55-144.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji