Artykuły

Warszawa. Novy Ruch Teatr gości w stolicy

Novy Ruch Teatr od dzisiaj gości w Warszawie, wieczorem opowie o swojej pantomimie, a jutro pokaże debiutanckie przedstawienie "Macht mir Spa".

Dziś widzimy się o 20.30 na ul. Szpitalnej 6, w siedzibie marki Risk made in Warsaw, z którą Novy Ruch Teatr współpracuje przy kostiumach. Do tej pory Risk ubrał aktorki do dwóch spektakli "Macht mir Spa" i "Say Hello!". Piotr Soroka opowie o samej idei nowoczesnej pantomimy, jej warsztacie i o tym czym jest Novy Ruch Teatr. Następnie kostiumograf Adam Królikowski opowie o roli kostiumu na scenie i powie jak grać stylem także w życiu codziennym. A na koniec dwie Agnieszki - Agnieszka Charkot, Agnieszka Dziewa - aktorki Teatru Novy Ruch i Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego zrobią mini warsztaty z wyrażania emocji, siebie i czego się tylko chce - mimiką, ruchem, gestem.

Jutro, w Śnie Pszczoły można będzie zobaczyć "Macht mir Spa" w reżyserii Piotra Soroki. Jest to historia o dwóch nie do końca "Perfekcyjnych Paniach Domu", które grzeją się w cieple telewizyjnych reflektorów, jak pieczone przez nie muffiny w piekarniku.

Start Teatralnego Snu Pszczoły o godz. 19.00. Bilety w cenie 15 zło można rezerwować mailem: kultura@senpszczoly.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji