Artykuły

Szczecin. "Po co są matki" gościnnie w Polskim

Morze, plaża, parasol, dwa łóżka, dwa drinki, dwie kobiety, matka i córka. W roli matki Joanna Żółkowska, w roli córki Paulina Holtz. 18 maja 2015 (poniedziałek) o godz. 19.30 w Teatrze Polskim.

Czy wystarczą im "czułe słówka", aby zmienić toksyczną miłość w prawdziwe uczucie? Czy potrafią się zrozumieć?

"Sztuka Hindi Brooks podejmuje odwieczny problem relacji matki z córką. To zależność niezwykle intensywna, skomplikowana, często burzliwa i niejednoznaczna. Na dodatek, w tle stoją mężczyźni, których funkcja polega na komplikowaniu życia. W córce matka widzi swoje nadzieje, także spełnienie swych marzeń. Często przypisuje jej swoje lęki. Chce chronić ją przed złem tego świata, a w konsekwencji dręczy ją i ogranicza wolność. Nadopiekuńcza matka pragnie zostać partnerem swojej córki. A zbuntowana córka szuka w matce oparcia. Czy jednak wystarczy pojechać na wspólne wakacje i na słonecznej plaży obdarować się nawzajem ciepłymi słówkami?" - czytamy w opisie spektaklu.

Przedstawienie można zobaczyć 18 maja 2015 (poniedziałek) o godz. 19.30 w Teatrze Polskim. Bilety: 90 zł i 100 zł (do kupienia na portalach: ticketpro.pl, bilety.fm oraz biletyna.pl; w sieciach salonów: Empik, Media Markt, Saturn).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji