Artykuły

Sopot. Mistrzowie tańca w Teatrze na Plaży

W wtorek 21 kwietnia w Teatrze na Plaży rozpocznie się impreza pod nazwą "Mistrzowie polskiego tańca" - festiwal, podczas którego będzie można nie tylko obejrzeć najnowsze spektakle zespołów niezwykle zasłużonych dla rodzimego teatru tańca, ale także spotkać się z ich członkami oraz obejrzeć rejestracje ich wcześniejszych produkcji.

Wtorek w Teatrze na Plaży (Sopot, al. Mamuszki 2) upłynie pod znakiem Teatru Tańca Arka. O godz. 19 będzie można zobaczyć spektakl "No*2", godzinę później spotkać się z założycielem grupy, Jackiem Gęburą i jego aktorami, a o godz. 21 zobaczyć rejestracje dawnych spektakli. Według podobnego scenariusza przebiegać będą kolejne festiwalowe dni. W środę, 22 kwietnia, bohaterami będą artyści Sopockiego Teatru Tańca i warszawskiego Teatru Tańca Zawirowania Elwiry Piorun. W czwartek, 23 kwietnia, przyjedzie natomiast czas na gości zagranicznych - na scenie Teatru Na Plaży zaprezentują się artyści W&M Physical Theatre, działającego w Calgary w Kanadzie.

Bilety: na jeden wieczór: ulgowe - 20 zł, normalne - 30 zł, karnety na cały festiwal: ulgowe - 90 zł, normalne - 140 zł, wstęp na jedne zajęcia warsztatowe - 30 zł, karnet na wszystkie warsztaty - 200 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji