Artykuły

Tarnów. "Dotknij Teatru" u Solskiego

Teatr Solskiego po raz drugi włącza się w ogólnopolską akcję "Dotknij Teatru".

Po raz drugi w akcji bierze udział również T

Co zobaczą widzowie w Tarnowie?

Spektakl KAJZAR. ODYSEJA 1982

28 marca godz. 18.00 - pokaz przedpremierowy

31 marca godz. 18.00 - premiera studencka Na hasło "Dotknij Teatru" można zakupić bilety w promocyjnej cenie 15 zł od osoby.

"Kajzar. Odyseja 1982" to spektakl oparty na twórczości dramatopisarza, reżysera i performera, urodzonego na Śląsku Cieszyńskim, zmarłego w 1982 roku - Helmuta Kajzara.

W Odysei 1982, konkretno-poetyckiej opowieści o pamięci i zapominaniu rozpisanej na 9 aktorów, podejmiemy próbę rekonstrukcji świata pisarza, powołując do życia fikcyjną postać, Odysa, który mówi o sobie: - Urodziłem się i wychowałem na pograniczu, pograniczu państw, języków, kultur, wojny i pokoju. To zawieszenie - między - jest stygmatem nie do usunięcia.

Spotkanie z aktorami i twórcami

Po wtorkowym spektaklu "Kajzar. Odyseja 1982" odbędzie się spotkanie z twórcami spektaklu, aktorami oraz Jakubem Porcarim - dyrektorem artystycznym Teatru Solskiego.

Dyskusja rozpocznie się ok godz. 19:30 w foyer Teatru.

Osoby które nie będą mogły w tym dniu przybyć do teatru zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line z premiery studenckiej - bowiem kamera będzie towarzyszyć widzom podczas spotkania. Całość będzie transmitowana i udostępniona na teatralnym kanale yt - https://www.youtube.com/user/TarnowskiTeatr.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji