Artykuły

Rzeszów. "Di, Viv i Rose" z Brodzik, Widawską i Lipman

Popularny spektakl "Di, Viv i Rose" Amelii Bullmore w reżyserii Macieja Kowalewskiego z udziałem znanych aktorek: Joanny Brodzik, Darii Widawskiej, Małgorzaty Lipman, będzie można zobaczyć w Rzeszowie 28 lutego, w Filharmonii Podkarpackiej.

Spektakl będzie zagrany dwukrotnie - o godz. 16 i 19.15. Bilety: 70, 90 i 99 zł.

"Di, Viv i Rose" to opowieść o trudnej, często egoistycznej kobiecej przyjaźni, która nigdy nie zastąpi miłości. To w lekkim repertuarze warszawskiego Teatru Capitol spektakl wyjątkowy. Di, Viv i Rose poznają się na studiach. Szybko postanawiają zamieszkać razem w wynajmowanym domu. Meblują mieszkanie i urządzają wspólne życie. Imprezują i przygotowują się do egzaminów. Próbują rozszyfrowywać swoje osobowości. Przeżywają romanse i gadają o seksie. Wiodą studenckie życie w rytm muzyki z lat osiemdziesiątych. Jest lekko, przyjemnie i zabawnie. Do momentu, w którym do bezpiecznego, wydawałoby się, mieszkania wkrada się tragedia, a wraz z nią pierwszy egzamin z emocjonalnej dojrzałości. Kolejne przyjdzie im zdawać jeszcze kilkakrotnie, wiele lat po studiach.

W dorosłym życiu dzieli je wszystko: odległość, status społeczny i poziom życia. Niezależnie od tego, jak piękne słowa padałyby o kobiecej przyjaźni, okazuje się, że choć tak niesłychanie w życiu potrzebna, zawsze podszyta będzie egoizmem i potrzebą zaznaczania swojego ja. Ta gorzka, ale niesłychanie prawdziwa refleksja sprawia, że "Di, Viv i Rose" przestaje być tylko zabawną komedią, a staje szalenie mądrym i wzruszającym "kobiecym teatrem", jakiego brakuje na polskich scenach.

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37,

mail: biuro@edma.art.pl, strona: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej; trasa podziemna, Rynek 26 ; biuro JP Nieruchomości, ul. ygmuntowska 9 II piętro, oraz: www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji