Artykuły

Toruń. Sylwester z piosenkami Hemara w Muzycznym

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu zaprasza na wyjątkowy sylwestrowy wieczór kabaretowy. Ostatnia noc 2014 roku w Pałacu Dąmbskich upłynie pod znakiem twórczości Mariana Hemara. Spektakl "Niech to zostanie między nami" to lekka i pogodna opowieść o relacjach damsko-męskich, potraktowanych z dużą dawką humoru.

Z ogromnej twórczości legendarnego poety-satyryka zostały wybrane te utwory, które w zabawny sposób opisują naturę kobiet i mężczyzn oraz ich nader często skomplikowanych związków. Usłyszymy takie przeboje jak "Mnie się żadna tak nie podoba jak ty", "Ja mam już dosyć swojej żony", czy "A ja nic tylko ty". Dbałość o stylowy charakter wykonania utworów oraz piękne kostiumy przywołają atmosferę przedwojennego kabaretu.

Na scenie zobaczymy Ewę Makomaską i Wojciecha Machnickiego. Aktorom zaakompaniuje kompozytor, pianista i miłośnik piosenki retro - Zbigniew Rymarz.

Po trwającym 90 minut spektaklu przewidziany jest drobny poczęstunek i lampka szampana.

Sylwester w Teatrze rozpoczyna się o godzinie 21:00.

Bilety w cenie 95 zł, 90 zł (przy zakupie dwóch biletów) i 85 zł (przy zakupie czterech i więcej biletów) do nabycia w siedzibie Teatru przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji