Artykuły

Podroż do Niebywalencji

Dzieci latają, krokodyl z budzikiem w brzuchu biega po scenie, a Indianie wspinają się po ścianach, wydając dzikie okrzyki. Właśnie tak wyobraził sobie świat Piotrusia Pana Janusz Józefowicz. Musical zatytułowany "Piotruś Pan" moż­na już oglądać w Teatrze Muzycznym Ro­ma (ul. Nowogrodzka 49).

Żeby zrealizować z takim rozmachem "Piotru­sia Pana", Janusz Józefowicz (reżyser i chore­ograf) oraz Janusz Stokłosa (autor muzyki) przez kilka lat tułali się po teatrach, szukając odpowiedniej sceny. W końcu znaleźli, choć i ta w Romie przeszła wcześniej trudne chwile. Kil­ka miesięcy przez planowaną premierą... za­waliła się pod ważącą ponad siedem ton wyspą. Warto było jednak poczekać. Teraz w krainie dziecięcych marzeń oglądamy Edytę Geppert (w roli pani Darling), która śpiewa tak, jak po­winna śpiewać każda mama. Natomiast Wik­tor Zborowski, grający pana Darlinga, z pew­nością, jako drugi po Piotrusiu Panu, zostanie ulubieńcem młodszej części publiczności. Sce­na, w której śpi w budzie Nany (suki państwa Darlingów) po prostu zwala z nóg.

Uwierzcie, że ta wzruszająca opowieść o chłopcu, który nie chciał dorosnąć, naprawdę Was zachwyci.

Bilety na musical kosztują 45, 50 i 55 zł. Abonenci sieci Era GSM mają 25 proc. zniżki w ramach akcji "Dla Twojej Rodziny".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji