Artykuły

Gdańsk. Warsztaty z technik tańca współczesnego w Żaku

Alternatywna Szkoła Teatralna Żak zaprasza na warsztaty z technik tańca współczesnego TANIEC UWOLNIONY z Larysą Grabińską.

ALTERNATYWNA SZKOŁA TEATRALNA KLUBU ŻAK

TANIEC UWOLNIONY / Larysa Grabińska

5.11 / 18.11 / 26.11.2015 / G.19.00

Sala Suwnicowa

Alternatywna Szkoła Teatralna Żak zaprasza na warsztaty z technik tańca współczesnego TANIEC UWOLNIONY z Larysą Grabińską. TANIEC UWOLNIONY - warsztat na bazie technik tańca współczesnego, który sukcesywnie zmierzać będzie do wyłonienia się formy scenicznej. Warsztaty są adresowane dla osób z pewnym doświadczeniem w tańcu współczesnym. Finałem będzie publiczna prezentacja przygotowanego spektaklu na Gdańskim Festiwalu tańca w czerwcu 2015 roku.

Larysa Grabińska - tancerka, instruktorka tańca, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim (klasa fortepianu). Pierwsze doświadczenia taneczne zdobywała w zespole tańca nowoczesnego w Lidzbarku Warmińskim, prowadzonym przez Krystynę Grabińską. Potem tańczyła i współtworzyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. Występowała w spektaklach choreografów Sopockiego Teatru Tańca (min. "Infantka", "Wild Project"). Współtwórczyni spektakli: "Panna młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak...", w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca - "Nie deptać trawnika", "Mem" oraz solowe projekty "Głód", "Drzewo". Największy wpływ na jej kondycję i świadomość taneczną wywarli: Aleksandra Jaworska (Kielecki Teatr Tańca), Anna Haracz, Iwona Gilarska, Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk, Leszek Bzdyl, Katarzyna Chmielewska, Anna Steller, Julia Mach, Anna Krysiak, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska.

KARNETY: 60 zł / 25 zł - 1 dzień

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / / Zakupione karnety nie podlegają zwrotom. / Niewykorzystane limity wejść na dany karnet przepadają (kino, warsztaty, kursy, inne). Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. / W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. / Wstęp na zajęcia wyłącznie za okazaniem karnetów.

Klub Żak, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, www.klubzak.,com.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji