Artykuły

Pruszcz Gd. "Intymne lęki" Wybrzeża otworzą Scenę Letnią

Po raz szósty zainauguruje sezon Scena Letnia Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim. Wakacyjny repertuar przedstawia się interesująco, pozostaje mieć tylko nadzieję, że aktorom, realizatorom, a publiczności przede wszystkim, pogoda będzie sprzyjać.

Sezon otworzy 6 lipca, o godz. 21, spektakl "Intymne lęki" [na zdjęciu] Alana Ayckbouma, jednego z najbardziej cenionych na świecie angielskich dramatopisarzy. Tym razem Ayckbourn zabierze nas do współczesnego Londynu, gdzie poznamy losy kilku poszukujących miłości bohaterów. To w najbliższą niedzielę. Następne przedstawienia odbędą się w lipcowe i sierpniowe soboty. Zobaczymy "Willkommen w Zoppotach", "Wielką Improwizację", spektakl "Skrzynk@Pandory", "Fazę Delta" i "Seans".

Tego lata czeka nas tutaj także przedstawienie prapremierowe - "Przekładanka" Dereka Benfielda. Oto do zacisznego hoteliku przyjeżdżają na romantyczny weekend dwie pary świeżo upieczonych kochanków. Zostawili w mieście swoich niczego nieświadomych małżonków, teraz liczą na upojne chwile i rozkoszne uniesienia. Jednak niewiarygodny wręcz pech sprawi, że... Spektakl - 16 sierpnia.

Scena znajduje się w Międzynarodowym Parku Kulturowym Faktoria przy ulicy Zastawnej w Pruszczu Gdańskim. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji