Artykuły

Gliwice. Nietypowa promocja "Chodnika"

Przedsmak premierowego spektaklu w reżyserii i z choreografią znakomitego Jarosława Stańka "Chodnik 0,5" mieli goście Klubu Muzycznego Stary Browar.

Impreza pod intrygującym tytułem "Undergrunt Party" promowała najnowszą propozycję gliwickiej sceny, nad którą patronat objął Dziennik Zachodni.

Kierownik gliwickiego klubu - Piotr Kozibura - zaciekawiony nowym projektem powstającym w Gliwickim Teatrze Muzycznym postanowił zaprosić do Starego Browaru tancerzy teatru, którzy pokazali fragmenty spektaklu "Chodnik 05".

Pomysł zorganizowania imprezy narodził się podczas mojego spotkania z Zuzanną Weiss z GTM - opowiada kierownik. - Nie oczekiwaliśmy nawet, że impreza przyciągnie tylu chętnych. W klubie bawiło się około 400 osób. Tancerze teatru zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a publiczność domagała się bisów. A to wspaniale wróży.

- Na początku miałam pewne obawy, jak goście klubu przyjmą nasz pokaz - zwierza się Zuzanna Weiss. - Pierwszy raz promowaliśmy spektakl w taki sposób. Kiedy jednak artyści wyszli i zaczęli tańczyć, obawy gdzieś umknęły. Publiczność z zaciekawieniem przyjęła pokaz, głośno wyrażając swój entuzjazm. Cieszę się, że kierownik Piotr Kozibura zdecydował się na współpracę i podjął się zorganizowania imprezy. Wieczór zwieńczyła zabawa do rana z artystami GTM, którą poprowadził DJ Leon. Był to z pewnością udany wieczór dla wszystkich miłośników zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Przypomnijmy - premiera spektaklu, już na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego, już w najbliższy piątek. Później obejrzymy "Chodnik" dwukrotnie w podziemiach Skansenu "Królowa Luiza".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji