Artykuły

To ona zagra Plastusia

MAGDALENA ŁASKA zagra rolę Plastusia w spektaklu "Plastusiowy pamiętnik" według Marii Kownackiej, którego prapremierę Teatr Polski w Bydgoszczy szykuje na piątek, 14 lutego. Aktorka z powodzeniem występuje też na małym ekranie, między innymi w popularnych serialach "Na dobre i na ze", "Wszystko przed nami". W produkcji jest film fabularny "Karuzela" z jej udziałem.

Magdalena Łaska. Aktorka zagra rolę Plastusia w spektaklu "Plastusiowy pamiętnik" według Marii Kownackiej, którego prapremierę Teatr Polski szykuje na piątek, 14 lutego. Reżyserii podjęła się Lena Frankiewicz, a w pozostałych rolach zobaczymy: Alicję Mozgę, Artura Krajewskiego i Jakuba Ulewicza.

Magdalena Łaska w 2010 roku ukończyła wydział aktorski na łódzkiej filmówce. Na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy występuje między innymi w "Wiśniowym sadzie" i "Weselu". W 2010 roku otrzymała nagrodę firmy Opus Film dla najbardziej obiektywnej aktorki na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Wystąpiła w słuchowisku "Somosierra" nagrodzonym Grand Prix na XI Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie. Z powodzeniem występuje też na małym ekranie, między innymi w popularnych serialach "Na dobre i na ze", "Wszystko przed nami". W produkcji jest film fabularny "Karuzela" z jej udziałem.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji