Artykuły

Radom. Sylwestrowa premiera u Kochanowskiego

2013 rok z wolna dobiega końca, a to znaczy, że czas pomyśleć o Sylwestrze. Jak spędzić tę ostatnią noc szczęśliwej "13"? Oczywiście w szampańskim nastroju i w Teatrze! 31 grudnia premiera "Dajcie mi tenora!" w reż. Marcina Sławińskiego.

Tym razem w sylwestrową, pełną gwiazd noc zaprosimy Państwa na premierę zupełnie szalonej komedii o... narodzinach gwiazdy. Możecie być pewni, że będzie się działo!

W operze w Cleveland trwają ostatnie gorączkowe przygotowania do wielkiej gali - przedstawienia "Otella" z gościnnym udziałem światowej sławy włoskiego tenora. Wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z planem do czasu, kiedy plany... legną w gruzach. Kilka godzin przed rozpoczęciem spektaklu okazuje się bowiem, że sławny gość zginął. Jak wyjść z twarzą z tej dramatycznej sytuacji, żeby uniknąć towarzyskiego skandalu i bankructwa?! Można czekać na cud lub próbować wybrnąć z kłopotu, wybierając rozwiązanie równie cudowne w prostocie i nierealne w wykonaniu - niepostrzeżenie zastąpić słynną gwiazdę... Kto to zrobi? Jak to kto? Dajcie nam tenora!!!

Zapraszamy na zaskakujący, brawurowy "operowy" wieczór w iście karnawałowym nastroju. "Dajcie mi tenora!" a nie będziecie żałować...

Sylwester i Nowy Rok w Teatrze!

Ken Ludwig

"Dajcie mi tenora!"

przekład Elżbieta Woźniak

reżyseria Marcin Sławiński

scenografia Wojciech Stefaniak

kostiumy Justyna Chruślicka

Obsada:

Izabela Brejtkop, Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Iwona Pieniążek, Piotr Kondrat, Łukasz Mazurek, Jarosław Rabenda, Wojciech Wachuda

ZAPRASZAMY:

31 grudnia godz. 18.00 i 21.30

oraz 1, 3, 4, 5 stycznia godz. 18.00

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji