Artykuły

Wałbrzych. Spektakl dla najmłodszych w lalkach

17 listopada Teatr Lalki i Aktora zaprasza rodziców z najmłodszymi dziećmi (od 1 do 4 lat) na Małą Scenę na prapremierę spektaklu "Naj" w reż. Martyny Majewskiej.

"NAJ" to spektakl powstały specjalnie z myślą o naj-najmłodszych widzach. Nie ma w nim scenografii, ale są kolory, kształty i faktury. Nie ma w nim słów, ale są niezwykłe dźwięki. Nie ma podziału na scenę i widownię, bo wszystkie działania są wspólne. Nie ma w nim nawet wiele do oglądania, za to wszystko jest do dotykania, doświadczania i działania! A na koniec - nie będzie nawet oklasków, bo przestawienie kończy się wspólną zabawą.

Projekt jest spektaklem dyplomowym młodej reżyserki, która w innowacyjny sposób podeszła do teatru dla naj-najmłodszych. Spektakl zaskakuje prostą estetyką i lekką formą, w istocie jest w pełni interaktywny. Bazuje na wyobraźni, chłonnych zmysłach i kreatywności najmłodszych widzów. A dorośli zostaną wciągnięci do zabawy razem z dziećmi, odkryją zebrę zaklętą w ścianie, będą ciągnąć nieskończenie długą linę i zagrają coś na cymbałkach...

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji