Artykuły

Opole. "Psiakość 2" w lalkach

Pierwsza cześć widowiska "Psiakość" spotkała się z tak gorącym przyjęciem i cieszyła się taką popularnością, że nie dziwi, iż twórcy postanowili pójść za ciosem i przygotować kontynuację. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona trzymać równie wysoki poziom, co oryginał.

W pierwszej części śledziliśmy wesołe perypetie miłości między psem Psiakościem, porzuconym w lesie przez ludzi, z romantyczną wilczycą Wilczką. Śmiechu było co niemiara, bowiem przez pełne piosenek widowisko przewijała się cała menażeria niezwykłych i charakterystycznych postaci. W kontynuacji możemy śledzić dalsze losy sympatycznych bohaterów.

"To kontynuacja musicalu o zwierzętach, które dokładnie tak samo jak ludzie - kochają, cierpią, buntują się i poszukują szczęścia. W leśnej rodzinie każdy z nas znajdzie trochę z własnej familii, a poruszane w spektaklu problemy, jak chociażby dziecięca zazdrość o nowego członka rodziny, młodzieńcza miłość czy międzypokoleniowe kłopoty z komunikacją, znane są przecież nie tylko zwierzęcym bohaterom. Ten mądry i rozśpiewany spektakl w lekki sposób opowiada o rzeczach ważnych, a chwilami i trudnych" - czytamy na stronie internetowej Opolskiego Teatru Lalki i Aktora.

Co równie istotne, "Psiakość 2" to widowisko, na którym ubawią się i dzieci (spektakl jest przeznaczony dla widzów od 5 roku życia), i ich rodzice.

Psiakość 2, czyli Kostka została rzucona - premiera, Opolski Teatr Lalki i Aktora - Mała Scena, niedziela, godz. 17, bilety po 16 i 19 zł

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji