Artykuły

Gdańsk. Maraton teatralny na koniec sezonu w Miniaturze

29 czerwca Teatr Miniatura zaprasza na detektywistyczny maraton na zakończenie sezonu teatralnego. Podczas jednego popołudnia będzie można obejrzeć dwa spektakle.

Będzie można obejrzeć oba odcinki serialu teatralnego na podstawie bestsellerowej serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" Martina Widmarka i Heleny Willis: "Tajemnicę diamentów" i "Tajemnicę kina" (na zdjęciu) w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego. Te barwne, dynamiczne i pełne humoru spektakle to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Opowiadają o dwójce przyjaciół z klasy, Mai i Lassem, którzy zakładają agencję detektywistyczną i pomagają rozwiązywać zagadki w fikcyjnym miasteczku Valleby. W pierwszym odcinku tropią złodzieja diamentów, a w drugim odkrywają, kto porywa psy i żąda za nie olbrzymich okupów. Za każdym razem poznają galerię charakterystycznych, zabawnych postaci i odwiedzają ciekawe miejsca w Valleby. Do spektakli scenograf Dariusz Panas stworzył przepiękną makietę miasteczka, które przypomina trochę Gdańsk, a można je zobaczyć bliżej dzięki twórczemu użyciu multimediów w przedstawieniach.

Detektywistyczny Maraton Teatralny: "Tajemnica diamentów" + "Tajemnica kina"

Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku

29 czerwca 2013, 17.00

Specjalna cena biletów: 25 zł. Do biletu każdy otrzyma gratis programy spektakli i zaprojektowane do nich papierowe zabawki do składania z Miniaturowej kolekcji.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji