Artykuły

Kraj. Głosuj na "Polaków z werwą" w kulturze

Najlepsi wśród sobie równych - w organizowanym przez PKN Orlen plebiscycie "Polacy z werwą" - to ludzie młodzi (do 35 lat), których potencjał już pozwolił im wiele osiągnąć. Kandydaci do tytułu, nominowani przez prestiżowe jury, to - w kategorii "Kultura i sztuka" - Wojciech Blecharz, Jacek Dehnel i Katarzyna Krakowiak.

To właśnie ich, spośród wszystkich osób zgłoszonych w tej kategorii do Plebiscytu "Polacy z werwą", pozna opinia publiczna. Wszyscy, nie tylko dobrze się zapowiadają, ale i mają ponadprzeciętne osiągnięcia. Nominacja do tytułu "Polak z werwą" może być impulsem do dalszego rozwoju i osiągnięć.

Wszyscy będziemy mogli mieć swój udział w wyborze laureatów - na tym zależało organizatorowi plebiscytu - PKN Orlen. Dlatego w drugim etapie Plebiscytu "Polacy z werwą" każdy może - biorąc udział w głosowaniu publicznym na www.polacyzwerwa.pl - wytypować kandydata w poszczególnych kategoriach: "Nauka", "Medycyna", "Ochrona środowiska", "Kultura i sztuka", "Innowacje w biznesie", "Design", "Sport".

W każdej kategorii plebiscytu dwie osoby, które uzyskają najwięcej głosów, przejdą do finału. Zwycięzców wyłoni jury. Dzięki plebiscytowi wsparcie uzyskają osoby, które nie są jeszcze szerzej znane, a na to zasługują. Dlatego warunkiem otrzymania nagrody, ufundowanej przez PKN ORLEN - Patrona Plebiscytu, jest przeznaczenie jej na zawodową działalność i rozwój.

Każdy laureat w swojej kategorii, otrzyma statuetkę zaprojektowaną przez polskiego artystę Pawła Althamera oraz nagrodę pieniężną: 50 tysięcy złotych. Popularność, którą laureaci mogą zyskać dzięki Plebiscytowi "Polacy z werwą", to dodatkowy zysk dla nominowanych. A co z tego wyniknie dla nas? Przekonamy się, gdy opadną emocje związane z głosowaniem.

Plebiscyt "Polacy z werwą" jest organizowany przez PKN Orlen, aby promować młodych ludzi, mało znanych szerszej publice, a godnych uwagi. Nominacje do tytułu "Polak z werwą" to dowód dostrzeżenia ich potencjału przez jury. Zwycięzcy w każdej z siedmiu kategorii Plebiscytu "Polacy z werwą", wyłonieni po głosowaniu, uzyskają realne wsparcie w celu dalszego rozwoju.

Kategoria "Kultura i sztuka" - jurorzy: Krzysztof Czyżewski, Masza Potocka, Mikołaj Grabowski, Jan Komasa, Paweł Mykietyn, Michał Rusinek.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji