Artykuły

Koszalin. "Dotknij teatru" z BTD, Dialogiem i Variete

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, 27 marca, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie organizuje we współpracy z Teatrem Propozycji Dialog oraz Teatrem Variete Muza "Koszalińską podróż po teatrach". Projektem tym teatry włączają się do ogólnopolskiego programu "Dotknij teatru" organizowanego przez Instytut Teatralny w Warszawie.

Z tej okazji koszalińskie teatry przygotowały liczne atrakcje dla widzów. Cała przygoda z teatrami zaczynać się będzie w BTD. W magiczną podróż po BTD zabierze widzów Duch Teatru, by poznać najbardziej skrywane zakamarki Świątyni Melpomeny. Podróż ta nie będzie zwykłym spacerem. Wielokrotnie, by pokonać kolejny etapy wędrówki, zwiedzający będą musieli wykazać się wiedzą dotyczącą BTD. W wielu miejscach będą czekały na nich zagadki, ale też i pułapki. Nie będzie też brakowało niespodzianek.

Po zakończeniu przygody w BTD, autobusy zabiorą widzów do Teatru Propozycji Dialog, a następnie do Teatru Variete Muza, gdzie zakończy się nasza podróż.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy chętnych do wzięcia udziału w naszej podróży o dokonywanie rezerwacji telefonicznej- tel. 094 342 20 58 wew. 108 - Biuro Obsługi Widza BTD.

Uczestnictwo jest BEZPŁATNE. Do dyspozycji widzów są godziny: 19.30, 20.20.

Punktualność mile widziana.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji