Artykuły

Warszawa. Trzeci odcinek "Pożaru w burdelu"

Klub Komediowy Chłodna zaprasza 28 listopada o g. 19 i 21 oraz 29 i 30 listopada o g. 21 na trzeci odcinek "Pożaru w burdelu".

WALCZAK&ŁUBIEŃSKI

"Pożar w burdelu"

Odcinek 3

"FUCK FOR WARSAW"

W poprzednim odcinku - artefakt znaleziony na budowie metra przez robotnika (Oskar Hamerski) uruchomił pozytywne wibracje. Rozpalił żądze. Warszawiacy oblegają burdel artystyczny, by zaspokoić miłość do: terapeuty, Ryana Goslinga, władzy, Ojczyzny, czy wódy. Burdeltata (Andrzej Konopka) nie nadąża z produkcją fantazji. Przepracowany zespół artystyczny (Anna Smołowik, Agnieszka Przepiórska, Mariusz Laskowski) protestuje przeciwko realizacji chorych idei perwersyjnego varsavianisty (Maciej Łubieński). W tym czasie Syrenka (Monika Babula) przechodzi załamanie nerwowe, a Dobra Wróżka (Monika Mariotti) prorokuje koniec świata. Czy Burdeltacie uda się ugasić pożar i zapanować nad burdelem?

3 odcinek "Pożaru w burdelu" skupiony będzie wokół postaci Burdeltaty i jego dylematach. Jak zapanować nad burdelem? Kogo przyjąć na etat, kogo wyrzucić? Jaki repertuar zaproponować? Jak zarządzać kulturą w Warszawie?

W Klubie Komediowym Chłodna po raz trzeci wystąpi burdel artystyczny. W programie cuda i dziwy, skecze erotyczne, fetysz, zoofilia i wiele innych wspaniałych numerków. Nie porzucaj marzeń, zrealizuj je z nami - za niewielką opłatą.

Najlepszy towar w Warszawie: Anna Smołowik, Agnieszka Przepiórka, Monika Babula, Monika Mariotti, Andrzej Konopka, Maciej Łubieński, Mariusz Laskowski.

Burdel będzie świadczył usługi 28 XI o 19.00 i 21.00, 29 XI o 21.00 oraz 30 XI o 21.00

Bilety 20/30

POŻAR W BURDELU 3/fuck for Warsaw

Reżyseria: Michał Walczak

Scenariusz: Michał Walczak i Maciej Łubieński

Scenografia: Paulina Czernek

Muzyka: Michał Górczyński

Obsada: Anna Smołowik, Agnieszka Przepiórska, Monika Babula, Monika Mariotti, Andrzej Konopka, Oskar Hamerski, Maciej Łubieński, Mariusz Laskowski.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji