Artykuły

Koszalin. Ulicka-Pyda i Borchardt najpopularniejsi

Wiemy już, którzy aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego zdobyli największe uznanie widzów w minionym sezonie artystycznym. Najpopularniejszą Aktorką Sezonu 2011/2012 została Katarzyna Ulicka-Pyda, tytuł Najpopularniejszego Aktora widzowie i czytelnicy "Głosu" przyznali Marcinowi Borchardtowi.

Przez dwa tygodnie na łamach "Głosu" przedstawialiśmy Czytelnikom zespół aktorski Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Miało to ułatwić widzom BTD podjęcie decyzji, który aktor i która aktorka zasłużyli swoją grą, charyzmą, umiejętnościami na tytuł Najpopularniejszego Aktora i Najpopularniejszej Aktorki Sezonu 2011/2012. Nasza zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Czytelników. Przysłaliście wiele głosów. Nie trzymamy już w niepewności! Oto wyniki.

Najpopularniejszą Aktorką Sezonu 2011 /2012 została Katarzyna Ulicka-Pyda, która zdobyła 407 głosów. W minionym sezonie artystycznym zagrała w spektaklach "Historia Polaka w obrazkach, czyli odlot w czasie 2", "Romeo i Julia", "Pippi Pończoszanka" i "Jesteśmy na wczasach, czyli polska miłość".

Tytuł Najpopularniejszego Aktora Sezonu 2011 /2012 widzowie i czytelnicy "Głosu" przyznali Marcinowi Borchardtowi (251 głosów). Pana Marcina mogliśmy zobaczyć w tych samych spektaklach, w których grała pani Katarzyna.

Laureaci wybiorą się na dwuosobowe weekendy SPA do czterogwiazdkowego Hotelu Unitral w Mielnie.

Wśród głosujących rozlosujemy zestawy upominków od BTD, podwójne zaproszenia na spektakle oraz zaproszenia na kolację z wybranym aktorem do restauracji Viva Italia.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji