Artykuły

Warszawa. Władysław Pasikowski w Gazeta Cafe

Gościem najbliższego spotkania z cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Cafe", we wtorek 23 października będzie Władysław Pasikowski. Tematem rozmowy, którą poprowadzi Remigiusz Grzela, będzie nowy film reżysera pt. "Pokłosie", który od 9 listopada wchodzi na ekrany kin.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00 w siedzibie "Gazety Wyborczej" przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie. Wstęp jest wolny.

Już od pięciu sezonów odbywają się spotkania z cyklu "Film muzyka teatr w Gazeta Cafe" w warszawskiej siedzibie Agory. Dotychczas ich gośćmi byli m.in. Vaclav Havel, Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Grzegorz Jarzyna, Krzysztof Warlikowski.

Uczestnicy spotkań przysłuchiwali się rozmowom na gorące tematy kulturalne i dowiadywali się o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych Warszawy. W cyklu odbywały się też pokazy filmowe (m.in. filmu "Rewers" Borysa Lankosza) i kameralne koncerty (ze swoim repertuarem chopinowskim wystąpiła wybitna wokalistka Urszula Dudziak). Spotkania odbywają się w Gazeta Cafe (ul. Czerska 8/10), a wstęp na nie jest wolny.

Rozmowy prowadzi Remigiusz Grzela - dziennikarz, autor wielu książek m.in."Hotel Europa" (w której znalazła się też jego rozmowa z Vaclavem Havlem przeprowadzona w Gazeta Cafe) i sztuk teatralnych, kierownik literacki Teatru Na Woli. Programem spotkań zajmuje się Dorota Wyżyńska (szefowa działu kultury "Gazety Stołecznej"). Produkcją i promocją - Anna Pruszyńska (szefowa działu promocji "Gazety Stołecznej") wraz ze swoim zespołem (Jakub Chomik - promocja i obsługa). Oprawę graficzną cyklu przygotował Przemek Trust Truściński.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji